O nás

Jmenuji se Luděk Hubna, narodil jsem se 4.5.1968 a žiji se svou rodinou na Berounsku. K alternativním metodám jsem se dostal přes své zdravotní problémy, kdy jsem na jednom podnikovém večírku zkolaboval. V té době mi velmi pomohla kolegyně Anna Reschová, která se v té době zabývala reflexní terapií. Věděl jsem zhruba o co se jedná, měl jsem doma nějaké knihy od manželů Patakyových. Metoda mne na tolik zaujala, že jsem v létě 2008 absolvoval kurz reflexní terapie v Peci pod Sněžkou a začátkem roku 2009 se přihlásil do školy reflexní terapie v Jesenici, vedené Ing. Júliem a Beátou Patakyovými. 

Reflexní terapie je báječná metoda na diagnotiku různých zdravotních potíží a hlavně pomáhá od bolesti zad a krční páteře. Od této metody už chyběl jen krůček k úspěšnému absolvování rekvalifikačního kurzu Masér pro sportovní a regenerační masáže v Centru Regeneračního Vzdělávání DEXTER AKADEMY v červnu 2009.

Poté jsem se díky těhotenství své ženy stal nadšeným fanouškem Homeopatie, začal jsem nakupovat různé publikace a odborné knihy a posléze se stal studentem Homeopatické akademie.

K pomoci druhým využívám  všechny metody, rozhoduji se podle konkrétní situace a ke klientům přistupuji individuálně. Samozřejmě záleží i na přání klienta. Vždy mne velmi potěší, když se zpětně dozvím, že terapie pomohla. Je to bezva pocit....

 

 

 

 

kontaktovat.